Szkoła Podstawowa Nr 1
im. Konstytucji 3 Maja w Nasielsku
godlo_polski.png

Bądź widoczny – bądź bezpieczny!

4 listopada 2025 r. uczniowie klasy 8 A zorganizowali spotkanie z seniorami na temat bezpieczeństwa pieszych. Była prezentacja o odblaskach, filmy edukacyjne i pokaz pierwszej pomocy. Na zakończenie rozdano ulotki oraz odblaskowe opaski, breloki i naklejki. Spotkanie odbyło się w przyjaznej atmosferze i przypomniało, jak ważne jest bycie widocznym na drodze. Dziękujemy naszym Gościom za skorzystanie z zaproszenia i wzajemne ubogacanie się.