Szkoła Podstawowa Nr 1
im. Konstytucji 3 Maja w Nasielsku
godlo_polski.png

Dyskoteka szkolna – czyli taneczne pląsy naszych uczniów

We wtorek, 20 kwietnia 2026r., uczniowie klas 4-8 uczestniczyli w szkolnej dyskotece. Miejscem imprezy była sala gimnastyczna. Zabawa rozpoczęła się o godzinie 16:00 i trwała do 18:30.
Organizacją imprezy zajął się Samorząd Szkolny wraz z opiekunami.
Nad bezpieczeństwem naszych szkolnych tancerzy czuwali nauczyciele.
Uczniowie sami zadbali o repertuar muzyczny.
Dziękujemy wszystkim za aktywny udział w dyskotece szkolnej!