Szkoła Podstawowa Nr 1
im. Konstytucji 3 Maja w Nasielsku
godlo_polski.png

Dzień Pizzy w 7b

Klasa VII b 9 lutego świętowała Dzień Pizzy . Było pysznie, wesoło i bardzo serowo ! Wspólne świętowanie upłynęło w świetnej atmosferze, pełnej uśmiechu, rozmów i zapachu ulubionej pizzy. Taki dzień zdecydowanie chcemy powtórzyć. Dziękujemy Rodzicom.