Szkoła Podstawowa Nr 1
im. Konstytucji 3 Maja w Nasielsku
godlo_polski.png

Dzień Ziemi w naszej szkole

Dzień Ziemi dostarczył naszym uczniom w tym roku mnóstwo radości i dobrej zabawy! Uczniowie klas siódmych i ósmych uczestniczyli w zabawach terenowych – ekologicznym bingo fotograficznym na terenie szkoły oraz ekologicznych quizach. Było kreatywnie, aktywnie i bardzo wesoło!
Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i wspólne świętowanie tego ważnego dnia!