Szkoła Podstawowa Nr 1
im. Konstytucji 3 Maja w Nasielsku
godlo_polski.png

Finał turnieju „Z podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”

W poniedziałek 18 maja na boiskach Powiatowego Ośrodka Sportu w Miętnem koło Garwolina odbył sie finał wojewódzki turnieju „Z podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Wzięła w nim udział drużyna „Jedynka” rocznika 2018 i młodsi, która wygrała wcześniejszy turniej powiatowych. W finale wzięło udział 30 zespołów. Nasza drużyna rozegrała 3 spotkania, z których dwa wygrała i odniosła jedną porażkę. Niestety ta porażka nie pozwoliła nam awansować do rozgrywek na dalszym etapie i w efekcie skończyliśmy na miejscach 9-15. Brawo drużyna. Transport na turniej zapewniła Gmina Nasielsk.
Brawo Laura, Janek, Wojtek, Miłosz, Filip, Gabryś.