Szkoła Podstawowa Nr 1
im. Konstytucji 3 Maja w Nasielsku
godlo_polski.png

Kiermasz figurek 3D już za nami!

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom i rodzicom za tak liczne odwiedziny oraz zakupy. Wasze wsparcie i zainteresowanie wydarzeniem były ogromne!
Szczególne podziękowania kierujemy do trzech uczniów, którzy przygotowali wszystkie wydrukowane projekty na kiermasz:
 Kajetan Banaszkiewicz (kl. 6a)
 Mateusz Pichor (kl. 7b)
 Michał Składanek (kl. 7b)
Dzięki Waszemu zaangażowaniu i kreatywności kiermasz cieszył się dużym powodzeniem.
 Zebrane środki zostały przekazane na wsparcie organizacji Obchodów Stulecia Szkoły.
Brawo!
Dziękujemy i do zobaczenia na kolejnych szkolnych wydarzeniach!