Szkoła Podstawowa Nr 1
im. Konstytucji 3 Maja w Nasielsku
godlo_polski.png

Konkurs Tabliczki Mnożenia w klasie 3c

W klasie 3c odbył się dwuetapowy Konkurs Tabliczki Mnożenia. Do finału przeszlo 8 osób. Tytuł Mistrza otrzymali chlopcy – Andrzej i Arsen.
Tytuł Małego Mistrza otrzymały dziewczynki – Basia i Ola K. Brawo!