Szkoła Podstawowa Nr 1
im. Konstytucji 3 Maja w Nasielsku
godlo_polski.png

Otwarcie gabinetu stomatologicznego

Z radością informujemy, że w naszej szkole został otwarty gabinet stomatologiczny, który zapewnia uczniom dostęp do bezpłatnej opieki stomatologicznej w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia (NFZ).
 Zasady działania gabinetu
Gabinet stomatologiczny działa na podstawie kontraktu zawartego z Narodowym Funduszem Zdrowia, co oznacza, że świadczenia stomatologiczne udzielane uczniom objętym ubezpieczeniem zdrowotnym są bezpłatne. Opieka realizowana jest przez wykwalifikowany personel medyczny, zgodnie z obowiązującymi standardami i przepisami.
 Warunkiem skorzystania z usług gabinetu jest wyrażenie pisemnej zgody przez rodzica lub opiekuna prawnego ucznia. Świadczenia realizowane są w godzinach pracy gabinetu, po wcześniejszym ustaleniu terminu wizyty.
Gabinet stomatologiczny czynny jest w poniedziałki w godz. 8:00-15:30
Dziękujemy Burmistrzowi Nasielska Panu Radosławowi Kasiakowi, @MAZOVIA MED Olga Lewczuk i Łukasz Lewczuk.