Szkoła Podstawowa Nr 1
im. Konstytucji 3 Maja w Nasielsku
godlo_polski.png

Podsumowanie gminnych konkursów

W piątek, 8 maja 2026r. odbyło się uroczyste podsumowanie gminnych konkursów zorganizowanych z okazji jubileuszu  Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Konstytucji 3 Maja w Nasielsku. W imieniu pana Burmistrza nagrody wręczył Sekretarz Nasielska pan Marek Maluchnik oraz pani Dyrektor Monika Orłowska-Wiśniewska.
 Konkursy odbywały się pod honorowym patronatem Burmistrza Nasielska pana Radosława Kasiaka i zgromadziły uczniów z różnych szkół z terenu gminy Nasielsk.
 Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom, laureatom oraz ich opiekunom. Dziękujemy za zaangażowanie, kreatywność i wspólne świętowanie jubileuszu naszej szkoły!