Szkoła Podstawowa Nr 1
im. Konstytucji 3 Maja w Nasielsku
godlo_polski.png

Słoiki życzliwości w 4b

Na zajęciach z wychowawcą, uczniowie klasy 4b ozdabiali słoiczki życzliwości, w których umieszczali karteczki z pozytywnymi sentencjami na jesienną chandrę lub gorszy nastrój. Słowa mają moc!!! Te optymistyczne poprawiają samopoczucie i wpływają na nasz dobrostan. Cytaty pochodziły z książek pt.,, Jesteś cudem” Reginy Brett oraz ,,To Twoje życie, pokochaj je” Katarzyny Miller i Joanny Olekszyk. Zachęcamy do lektury tych książek.