Szkoła Podstawowa Nr 1
im. Konstytucji 3 Maja w Nasielsku
godlo_polski.png

Spotkanie opłatkowe w klasie 1a

Były życzenia, pyszności na stole i Mikołaj, który przyniósł wymarzone prezenty. To był wyjątkowy dzień.
Dziękujemy Rodzicom za przygotowanie poczęstunku i życzymy radosnych świąt Bożego Narodzenia.