Szkoła Podstawowa Nr 1
im. Konstytucji 3 Maja w Nasielsku
godlo_polski.png

Spotkanie z Panią Izabelą Miller

We wtorek, 21.04.,  w naszej szkole odbyło się wyjątkowe spotkanie uczniów klas szóstych z dawnym pracownikiem szkoły – nauczycielką historii, panią Izabelą Miller.
Była to doskonała okazja do wysłuchania ciekawych opowieści oraz wspomnień związanych z historią i życiem naszej placówki. Dziękujemy za inspirujące spotkanie!