Szkoła Podstawowa Nr 1
im. Konstytucji 3 Maja w Nasielsku
godlo_polski.png

Sprzątanie Świata

Wrzesień to miesiąc, w którym jak co roku włączamy się w akcję „Sprzątanie świata”, która jest dla dzieci aktywną formą edukacji przyrodniczej i ekologicznej. Dzieci uczą się przyjaznego stosunku dla naszej planety. W ostatnim tygodniu uczniowie klas 2b, 3a, 5a i 6a zaopatrzeni w rękawiczki i worki do segregacji śmieci wyruszyli na wielkie porządkowanie ulic w pobliżu szkoły. Dziękujemy Urzędowi Miejskiemu w Nasielsku za wsparcie działań ekologicznych w naszej szkole.