Szkoła Podstawowa Nr 1
im. Konstytucji 3 Maja w Nasielsku
godlo_polski.png

Trzecioklasiści w Urzędzie Pocztowym

Uczniowie klasy 3c odwiedzili nasielski oddział Poczty Polskiej. Zapoznali się z organizacją pracy listonosza i urzędnika pocztowego. Zajrzeli do magazynu paczek, sortowni listow i pokoju listonoszy. Najciekawsze było stemplowanie datownikiem własnych listów. Niezwykle też wygląda poczta po drugiej stronie ,,okienka,,. Dziękujemy za zaproszenie.