Szkoła Podstawowa Nr 1
im. Konstytucji 3 Maja w Nasielsku
godlo_polski.png

Wiosenny spcacer

Dzisiejszy spacer dzieci z 0b na łąkę był pełen radości i pięknych odkryć. Wszyscy z ogromnym zaangażowaniem zbierali kolorowe kwiaty i łąkowe rośliny, z których powstały wyjątkowe bukiety. To był wspaniały czas blisko natury, pełen uśmiechów i dziecięcej ciekawości.