Szkoła Podstawowa Nr 1
im. Konstytucji 3 Maja w Nasielsku
godlo_polski.png

Wspólne kolędowanie

W dniu 19 grudnia uczniowie klas 0-8 naszej szkoły wprowadzili nas w świąteczny nastrój wyśpiewując kolędy i pastorałki podczas wspólnego kolędowania przeplatane poezją i tekstami o tematyce Bożego Narodzenia. Bardzo dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie dzieci i młodzieży, a szczególnie paniom Beacie Daniszewskiej, Annie Tomasińskiej, Joannie Ostaszewskiej, Katarzynie Borzym, Dorocie Fijalskiej, Marcie Paź, Klaudii Włodkowskiej i Bożenie Chrzanowskiej. Wszystkim życzymy Wesołych Świąt!