Szkoła Podstawowa Nr 1
im. Konstytucji 3 Maja w Nasielsku
godlo_polski.png

Wycieczka rowerowa uczniów klasy 5b

5 czerwca klasa 5b uczestniczyła w wycieczce rowerowej do Stajni Noli. Było mnóstwo pozytywnych emocji, zabawy, śmiechu i pysznego jedzenia. Uczniowie wykazali się odpowiedzialnością i zgraniem. Tak trzymać!