Szkoła Podstawowa Nr 1
im. Konstytucji 3 Maja w Nasielsku
godlo_polski.png

„Wyjście z klasą”

„Wyjście z klasą” to rządowy program, który ma uatrakcyjnić edukację uczniów poprzez naukę w terenie. Wycieczki nie tylko integrują uczniów, ale przede wszystkim rozwijają ich ciekawość świata, kompetencje społeczne i kreatywność.
W poniedziałek uczniowie z klasy 1b, 2b, 3a oraz 4a i 4b skorzystali z dofinansowania i obejrzeli przedstawienie teatralne w Nasielskim Ośrodku Kultury, a następnie przeszli na obiad do restauracji „Na Młynarskiej” i Kartoflisko.
Bardzo dziękujemy!