Konkurs zorganizowany był z okazji 100-lecia Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Konstytucji 3 Maja w Nasielsku pod honorowym patronatem Burmistrza Nasielska.
Kategoria klas I-III szkoły podstawowej :
1 miejsce – Alan Krzyżewski klasa II Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Dębinkach
1 miejsce – Antonia Kokocińska klasa III Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Konstytucji 3 Maja w Nasielsku
2 miejsce – Oliwier Siekierzycki klasa I Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Konstytucji 3 Maja w Nasielsku
2 miejsce – Jakub Mychliński klasa II Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Konstytucji 3 Maja w Nasielsku
3 miejsce – Aleksandra Śmietańska klasa I Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Konstytucji 3 Maja w Nasielsku
3 miejsce – Barbara Chmurska klasa III Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Konstytucji 3 Maja w Nasielsku
Wyróżnienia:
Ewa Chmurska klasa I Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Konstytucji 3 Maja w Nasielsku
Zofia Kiliś klasa I Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Konstytucji 3 Maja w Nasielsku
Zofia Abramczyk klasa I Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stefana Starzyńskiego w Nasielsku
Hanna Grzeszczak klasa II Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Dębinkach
Wiktoria Gładysz klasa II Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Dębinkach
Aleksandra Bendowska klasa II Szkoła Podstawowa im. Pierre’a de Coubertina w Budach Sennickich
Alicja Osińska klasa III Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Konstytucji 3 Maja w Nasielsku
Kategoria odziały przedszkolne:
1 miejsce – Marika Witkowska klasa 0 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Dębinkach
2 miejsce – Zuzanna Pierzchała klasa 0 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Dębinkach
3 miejsce – Szymon Abramczyk grupa 3-latki Samorządowe Przedszkole im. Juliana Tuwima w Nasielsku
Wyróżnienia:
Aleksandra Kowalska klasa 0 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Dębinkach
Oliwier Gładysz klasa 0 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Dębinkach
Zofia Smolińska klasa 0 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Konstytucji 3 Maja w Nasielsku
Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym i dziękujemy za tak chętny udział w naszym konkursie. Mamy nadzieję, że czas spędzony podczas tworzenia prac konkursowych był momentem wspólnych rozmów i wspomnień w gronie rodzinnym.
Radosław Kasiak Burmistrz Nasielska dziękujemy za wsparcie naszych działań.

